Author: s***7
Date:
Review: Perfect I love it yes
顏色: 黑與白
Price: HK$962.00
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | UK Plug(220-240V) |
| Screen Resolution | 1920*1080 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 1080P |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 1,000 to 1,999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LCD |
| ANSI | 800~2500 |
| Projection size | 30-200" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | REC709 |
| Lamp Life | 2000-3000 |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se2501010518666606 |
Author: s***7
Date:
Review: Perfect I love it yes
顏色: 黑與白
Author: n***1
Date:
Review: It’s not bad, quality isn’t 4k but it’s good enough especially when you’re watching at night or in a complete dark room but I think that’s basically the case for all projectors. Comes with the remote, you can download more apps and use chrome to watch stuff through online piracy sites if you’re like myself too broke for Netflix😭. Better make sure you have a speaker the built in speaker is trash not gonna lie😭 which is understandable considering the size and price overall I give it 9/10.
顏色: 黑與白
Author: m***e
Date:
Review: MUITO BOM! a imagem é ótima, o som eh razoável mas nada que uma caixinha de som não resolva. muito satisfeita!
顏色: 黑與白
Author: k***m
Date:
Review: جميل وحليو ان شاء الله ما يخرب بسرعة جربته مره يعلق النت اذا استخدمتيه مده طويلة جاني مع هدايا شي ان
顏色: 黑與白
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.